Upravit stránku

Nabízíme 3 typy desek Silbonit a 3 povrchové úpravy

Fasádní desky Silbonit nabízíme ve třech variantách co se týče specifických vlastností a barevnosti materiálu jsou to desky HA-HC, Impregna, Pigmenta. Pro standartní hydrofobizovanou desku HA/HC je možné kromě standardní hladké zvolit další tři povrchové úpravy Groove, Surface a Stripe. Podrobné informace k jednotlivým typům uvádíme na odkazech níže.

Silbonit HA-HC

Silbonit HA-HC

Cementovláknité fasádní desky Silbonit HA/HC vhodné pro odvětrávané fasády, stejně tak do interiéru, podhledů, dělících příček i jako výplň zábradlí. Neobsahují azbest, jsou nehořlavé a odolné přírodním vlivům.
Silbonit Impregna

Silbonit Impregna

Fasádní desky SILBONT Impregna vycházejí ze základní řady desek HA-HC. Speciální povrchová UV impregnace je však činí všestranně odolnější. Speciální hygienicky nezávadný impregnační lak zajišťuje dlouhou životnost.
Silbonit Pigmenta

Silbonit Pigmenta

Lakované fasádní desky Silbonit Pigmenta dodáváme v celé barevné škále RAL a NCS. V kombinaci s černým roštem vzniká elegantní spára mezi deskami, čímž vynikne moderní jedinečný vzhled domu. Neobsahují azbest a jsou nehořlavé.
Silbonit - Groove, Surface & Stripe

Silbonit - Groove, Surface & Stripe

Kromě standardní hladké povrchové úpravy nabízíme tři nové varianty cementovláknitého fasádního obkladu Silbonit s výrazně strukturovaným povrchem. Jsou to Silbonit Groove, Surface a Stripe.

Cementovláknité desky Silbonit spojují odolnost, ekologickou šetrnost a nezaměnitelný vzhled v jednom fasádním obkladu.

  • Splňují přísné ekologické a hygienické normy stejně jako požadavky na požární bezpečnost.
  • Neobsahují azbest, jsou ekologicky nezávadné a nehořlavé.
  • Jsou vysoce odolné proti veškerým přírodním vlivům.

Technické informace

Fasádní desky Silbonit nabízíme v tloušťkách od 5 do 30 mm a dodáváme v rozměrech od 1,2 x 2,5 m až po1,25 x 3,05 m(hrubý formát). Probarvené jsou v celé své struktuře, díky tomu nezmění vzhled ani při případném poškození.

Máte zájem o informace nebo kalkulaci pro Váš projekt? Kontaktujte nás!

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Nahoru