Upravit stránku

Fasáda, o kterou se nemusíte starat, a přesto vydrží desítky let jako nová. To přesně nabízí fasádní desky Silbonit. Spojují odolnost, perfektní mechanické vlastnosti a originální, nezaměnitelný design.

Proč představuje SILBONIT to nejlepší pro vaši fasádu?

Cementovláknité desky SILBONIT splňují přísné ekologické a hygienické normy stejně jako požadavky na požární bezpečnost (jsou nehořlavé). Jsou vysoce odolné vůči všem nástrahám počasí a po desítky let si tyto svoje vlastnosti zachovávají. Aniž by ztratily na kráse. Navíc se o ně nemusíte téměř starat, jsou bezúdržbové.

Doba dodání jen 4 týdny

Potřebujete pro svůj projekt spolehlivé fasádní desky? SILBONIT vám dodáme do 4 týdnů. Napište si o cenovou nabídku co nejdříve.

Vybírejte ze 4 typů fasádních desek SILBONIT

Silbonit Hydrophobic Treatment

Silbonit Hydrophobic Treatment

Cementovláknité fasádní desky Silbonit HA/HC jsou vhodné pro odvětrávané fasády a stejně tak do interiéru, podhledů, dělících příček i jako výplň zábradlí. Neobsahují azbest, jsou nehořlavé a odolné přírodním vlivům.
Silbonit Transparent Acrylic Antigraffiti

Silbonit Transparent Acrylic Antigraffiti

Fasádní desky SILBONT Impregna vycházejí ze základní řady desek HA-HC. Speciální povrchová UV impregnace je však činí všestranně odolnější. Speciální hygienicky nezávadný impregnační lak zajišťuje dlouhou životnost.
Silbonit Acrylic Pigmenta Antigraffiti

Silbonit Acrylic Pigmenta Antigraffiti

Lakované fasádní desky Silbonit Acrylic Pigmenta Antigraffiti dodáváme v celé barevné škále RAL a NCS. V kombinaci s černým roštem vzniká elegantní spára mezi deskami, čímž vynikne moderní jedinečný vzhled domu.
Silbonit - Sandblasted, Groove, Surface & Stripe

Silbonit - Sandblasted, Groove, Surface & Stripe

Nabízíme 4 nové varianty fasádního obkladu Silbonit. A to s výrazně strukturovaným povrchem Silbonit Groove, Surface a Stripe. A variantu s mimořádným vzhledem Silbonit Sandblasted, který imituje luxusní mramor.

Fasádní desky SILBONIT nabízíme v tloušťkách od 5 do 30 mm a dodáváme v rozměrech od 1,2 × 2,5 m až po 1,25 × 3,05 m (hrubý formát). Probarvené jsou v celé své struktuře, díky tomu nezmění vzhled ani při případném poškození.

Technické informace

Máte zájem o fasádní desky SILBONIT? Kontaktujte nás, zpracujeme vám cenovou nabídku

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Nahoru