Upravit stránku

Silbonit Pigmenta 

Cementovláknité desky Silbonit Pigmenta zdokonalí vaši provětrávanou fasádu. Díky použitým technologiím spojují barevnost celé škály RAL a NCS s výhodami odvětrávané fasády a díky speciálnímu nátěru mají nezvyklou odolnost proti atmosférickým vlivům.

Doba dodání jsou jen 4 týdny!

Máte-li zájem o fasádní desky Silbonit Pigmenta, rádi vám vytvoříme předběžnou cenovou nabídku.

Fasádní obklady Silbonit Pigmenta mají mnoho výhod, zjistěte jaké:

  • Díky speciální akrylátové barvě je povrch desek Silbonit Pigmenta  vysoce odolný proti vnějším vlivům a zvláště UV záření. Chemické složení činí desky imunní vůči hnilobě a škůdcům.
  • Desky Silbonit Pigmenta mají výrazně sníženou nasákavost na 3 % (standardní hodnota je 10-15 %). Jsou tedy vhodné nejen na fasády, ale také do prostor s vysokou vlhkostí – kuchyně, koupelny, bazény a podobně.
  • Díky široké škále barev ve stupnici RAL a NCS můžete mít designově jedinečnou provětrávanou fasádu. Díky provětrávané mezeře nedochází v létě k přehřívání budovy a v zimě odvádí vlhkost ode zdí.
  • Fasáda je trvanlivá a bezúdržbová. Případné nečistoty stačí odstranit čistou vodou s přídavkem jemného saponátu. Z desek Silbonit Pigmenta odstraníte dokonce i graffiti.
Podobné vlastnosti mají také fasádní obklady Silbonit Crystal, jejichž povrch je ošetřen impregnačním systémem založeným na použití fermeží s hedvábným efektem.
Lukáš Gron, jednatel

Silbonit Pigmenta dodají budově moderní a nevšední vzhled

Fasádní desky Silbonit Pigmenta jsou tvořeny základní deskou probarvenou ve hmotě. Povrch desky je pak opatřen speciální akrylátovou barvou v odstínu RAL, nebo NCS. Desky se kotví na podkladní rošty. V kombinaci s černým roštem vzniká elegantní černá spára mezi deskami. Díky tomu vynikne architektem navržený spárořez fasády. Desky lze kotvit také lepením a vytvořit tak tzv. neviditelný spoj.

Ukázka realizací fasádních obkladů Silbonit Pigmenta

Máte zájem o fasádní desky Silbonit Pigmenta? Kontaktujte nás!

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Nahoru