Upravit stránku

Silbonit Acrylic Pigmenta Antigraffiti

Cementovláknité desky Silbonit Acrylic Pigmenta Antigraffiti zdokonalí vaši provětrávanou fasádu. Díky použitým technologiím spojují barevnost celé škály RAL a NCS s výhodami odvětrávané fasády a díky speciálnímu nátěru mají nezvyklou odolnost proti atmosférickým vlivům.

Doba dodání jsou jen 4 týdny!

Máte-li zájem o fasádní desky Silbonit Pigmenta, rádi vám vytvoříme předběžnou cenovou nabídku.

Fasádní desky Silbonit Pigmenta vám nabídneme v barvách celé škály RAL.
Fasádní desky Silbonit Pigmenta vám nabídneme v barvách celé škály RAL.
Díky fasádním obkladům Silbonit Pigmenta dostane váš objekt moderní vzhled.
Díky fasádním obkladům Silbonit Pigmenta dostane váš objekt moderní vzhled.

Fasádní obklady Silbonit Acrylic Pigmenta Antigraffiti mají mnoho výhod, zjistěte jaké:

  • Díky speciální akrylátové barvě je povrch desek Silbonit Acrylic Pigmenta Antigraffiti vysoce odolný proti vnějším vlivům a zvláště UV záření. Chemické složení činí desky imunní vůči hnilobě a škůdcům.
  • Desky Silbonit Pigmenta mají výrazně sníženou nasákavost na 3 % (standardní hodnota je 10-15 %). Jsou tedy vhodné nejen na fasády, ale také do prostor s vysokou vlhkostí – kuchyně, koupelny, bazény a podobně.
  • Díky široké škále barev ve stupnici RAL a NCS můžete mít designově jedinečnou provětrávanou fasádu. Díky provětrávané mezeře nedochází v létě k přehřívání budovy a v zimě odvádí vlhkost ode zdí.
  • Fasáda je trvanlivá a bezúdržbová. Případné nečistoty stačí odstranit čistou vodou s přídavkem jemného saponátu. Z desek Silbonit Acrylic Pigmenta Antigraffiti odstraníte dokonce i graffiti.
Podobné vlastnosti mají také fasádní obklady Silbonit Transparent Acrylic Antigraffiti, jejichž povrch je ošetřen impregnačním systémem založeným na použití fermeží s hedvábným efektem.
Lukáš Gron, jednatel

Silbonit Acrylic Pigmenta Antigraffiti dodají budově moderní a nevšední vzhled

Fasádní desky Silbonit Acrylic Pigmenta Antigraffiti jsou tvořeny základní deskou HA probarvenou ve hmotě. Povrch desky je pak opatřen speciální akrylátovou barvou v odstínu RAL, nebo NCS. Desky se kotví na podkladní rošty. V kombinaci s černým roštem vzniká elegantní černá spára mezi deskami. Díky tomu vynikne architektem navržený spárořez fasády. Desky lze kotvit také lepením a vytvořit tak tzv. neviditelný spoj.

Ukázka realizací fasádních obkladů Silbonit Acrylic Pigmenta Antigraffiti

Máte zájem o fasádní desky Silbonit Acrylic Pigmenta Antigraffiti? Kontaktujte nás!

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.
Nahoru