Upravit stránku
fasádní desky Silbonit Groove

Nechte se uhranout velkoformátovými deskami Silbonit Groove - jejich poznávacím znamením jsou hrubě vykartáčované drážky. Silbonit Groove dodává fasádám přesně to, co potřebují: individualitu, charakter, texturu, barvu a hlavně vysoce účinnou ochrannou vrstvu.

Fasádní desky Silbonit Groove nabízí obrovskou škálu možností pro navrhování fasád s rozsáhlým výběrem povrchových možností a formátů desek, které lze libovolně zvolit v maximální použitelné velikosti. Jsou ideální i pro velmi kreativní řešení a splní ty nejvyšší estetické požadavky. Při tom všem si zachovají svou osvědčenou kvalitu Silbonit.

Silbonit Groove pro umožňuje velmi kreativní řešení:

Silbonit Groove fasádní obklady
Kreativní řešení fasády se Silbonit Groove

Fasádní desky s unikátním povrchem

Groove je vláknitá cementová deska v barvě s pískovaným povrchem. Proces broušení používá hrubý štěrk, který vytváří přirozený, surový povrch, který zdůrazňuje původní čistotu vláknocementových desek Silbonit. V souhře světla a stínu zvýrazňují charakteristické nepravidelnosti a nuance v tónu jedinečnost každé desky.

Fasádní obklady Silbonit Groove jsou k dispozici ve 12 zářivých barvách a velkých formátech. Výběr velikosti, formátu a barvy nabízí celou řadu kombinací. Groove je určený primárně do exteriéru, kde poskytuje mnohostranný a esteticky krásný vzhled.

  • Formát 3050×1250 mm nebo 2500×1250 mm
  • Tloušťka 8, 10, 12 mm

Fasádní desky Silbonit Groove jsou cenově srovnatelné s obklady Silbonit Hydro. Vsaďte na jedinečnou fasádu s originálním vzhledem, který každého zaujme.

Fasádní obklady Silbonit Groove
Silbonit Groove
Nahoru